NZT - straipsniai :Apskritojo stalo diskusijoje – verslui aktualūs žemėtvarkos klausimai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 18816122
Šiandien apsilankė: 13894
Dabar naršo: 245
Aktualijos
2019-11-08
Apskritojo stalo diskusijoje – verslui aktualūs žemėtvarkos klausimai

Laprtičio 7 d. Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) specialistai dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose surengtoje apskritojo stalo diskusijoje žemės reformos ir kitais su valstybinės žemės nuoma, įsigijimu, užstatymu susijusiais klausimais.

Diskusijoje dalyvavo verslo atstovai –  rūmų nariai, Kauno ir Marijampolės apskričių, savivaldybių vadovai ir specialistai.

,,Žemės reformos klausimas yra nuolat po padidinamuoju stiklu, o žemės grąžinimo proceso baigimui Vyriausybės programoje skiriamas didelis dėmesys. Tiek Žemės ūkio ministerija, tiek Nacionalinė žemės tarnyba visomis išgalėmis siekia, kad užsibrėžtas tikslas – dar šiemet baigti žemės grąžinimo procesą – būtų pasiektas”, – diskusijoje kalbėjo žemės ūkio viceministras Petras Narkevičius, kuruojantis žemėtvarkos reikalus.

Rūmų narius domino NŽT funkcijų perdavimas savivaldybėms, žemės sklypų aukcionų organizavimas, valstybinės žemės įsigyjimas ir nuoma, pastatų įregistravimas žemės ūkio paskirties sklype, specialiosios žemės naudojimo sąlygos, apleistų teritorijų tvarkymas ir kiti klausimai.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.