NZT - straipsniai :Asmenų aptarnavimas Nacionalinėje žemės tarnyboje

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20647542
Šiandien apsilankė: 4941
Dabar naršo: 85
Aktualijos
2020-06-17
Asmenų aptarnavimas Nacionalinėje žemės tarnyboje

Atsižvelgdama į tai, kad pasibaigus karantino laikotarpiui šalyje lieka galioti valstybės lygio ekstremali situacija, Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) rekomenduoja asmenims, norintiems gauti tiesioginę konsultaciją NŽT patalpose, savo vizitą suplanuoti – prieš atvykstant į padalinį registruotis iš anksto telefonu.

Užsiregistravę iš anksto, žmonės žinos tikslų savo vizito laiką, bus tikri, kad gaus išsamią konsultaciją juos dominančiu klausimu, išvengs savo laiko gaišimo laukdami priėmimo eilėje. Iš anksto užsiregistravę asmenys taip pat turės aptarnavimo pirmenybę prieš be registracijos atvykusius asmenis.

Registruotis vizitui galima paskambinus bendruoju vizitui pasirinkto NŽT teritorinio padalinio telefonu. Telefonų numerius galima rasti NŽT interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.

Registruojantis vizitui reikėtų pateikti išsamią informaciją apie planuojamo vizito tikslą, kad NŽT darbuotojai galėtų tinkamai pasirengti susitikimui.

Siekiant užtikrinti atvykstančių asmenų ir darbuotojų saugumą, NŽT patalpose privaloma laikytis asmens higienos principų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. Taip pat rekomenduojama dėvėti veido kaukes arba kitas apsaugines veido priemones.

Be to, NŽT rekomenduoja asmenims aktyviai naudotis teikiamomis elektroninėmis paslaugomis ir prašymus teikti paštu ir elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.

Bendro pobūdžio klausimus galima pateikti elektroniniu paštu nzt@nzt.lt arba užregistruoti klausimą interneto svetainės www.nzt.lt skiltyje „Klausimai ir atsakymai“ užpildant nustatytą elektroninę formą. Prieš užduodami klausimą, patikrinkite skyrelyje DUK (dažniausiai užduodami klausimai), ar į jį nebuvo atsakyta anksčiau. NŽT elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius galite rasti www.nzt.lt skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.

 

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.