NZT - straipsniai :Atnaujintas valstybinio geodezinio pagrindo duomenų rinkinys (GPDR)

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20687697
Šiandien apsilankė: 7130
Dabar naršo: 87
Aktualijos
2020-02-13
Atnaujintas valstybinio geodezinio pagrindo duomenų rinkinys (GPDR)

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) užsakymu, Vilniaus Gedimino technikos universiteto Geodezijos institutas atliko Valstybinio geodezinio pagrindo duomenų rinkinio (GPDR) atnaujinimo paslaugas, kurios apėmė rinkinio sudarymo, atnaujinimo ir tvarkymo techninių reikalavimų parengimą bei duomenų sukūrimą ir susisteminimą.

Vykdant valstybinio geodezinio pagrindo duomenų rinkinio (GPDR) atnaujinimo paslaugas, susisteminti ir bendrame duomenų rinkinyje sukaupti GPDR duomenys ir metaduomenys (daugiau kaip 40 000 geodezinių punktų) apie Lietuvos valstybinio GPS nulinės, pirmosios, antrosios ir trečiosios klasių tinklo punktus, LitPOS tinklo punktus, Lietuvos valstybinio geodezinio vertikaliojo pirmos ir antros klasių tinklo punktus, Lietuvos valstybinio gravimetrinio pirmos ir antros klasių tinklų punktus bei gravimetrinės nuotraukos duomenis ir metaduomenis.

Paveiksle pateikiama Vertikaliojo pirmos klasės tinklo punktų duomenų rinkinio geometrinės duomenų bazės grafinė išraiška.

Išsamesnę informaciją  šia tema galima rasti čia: /go.php/lit/Veiklos-sritis (skiltyje „Geodezija ir kartografija“).

Geodezinio pagrindo duomenų rinkinys yra valstybės nuosavybė. Nacionalinė žemės tarnyba yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliota institucija, kuri patikėjimo teise valdo, naudoja šią produkciją, ja disponuoja bei vykdo jų autoriaus turtinių, intelektinių ir kitų teisių administravimą. Šios produkcijos autoriaus teisės yra ginamos Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.