NZT - straipsniai :Dėl asmenų aptarnavimo Nacionalinėje žemės tarnyboje karantino laikotarpiu

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 18752591
Šiandien apsilankė: 10667
Dabar naršo: 232
Aktualijos
2020-03-16
Dėl asmenų aptarnavimo Nacionalinėje žemės tarnyboje karantino laikotarpiu

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos teritorijoje skelbiamo karantino laikotarpiu – nuo kovo 16 d. 00.00 val. iki kovo 30 d. 24.00 val. – asmenys Nacionalinės žemės tarnybos patalpose nebus aptarnaujami.

Primename, kad prašymus galima pateikti paštu ir elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.

Asmenų konsultavimas ir informacijos Nacionalinės žemės tarnybos kompetencijai priskirtais klausimais teikimas bus vykdomas elektroniniu paštu ir telefonu. Bendro pobūdžio klausimus galima pateikti elektroniniu paštu nzt@nzt.lt, užregistravus klausimą interneto svetainėje www.nzt.lt „Klausimai ir atsakymai“ skiltyje užpildant nustatytą elektroninę formą. Prieš užduodami klausimą, patikrinkite skyrelyje DUK (dažniausiai užduodami klausimai), ar į jį nebuvo atsakyta anksčiau.

Esant poreikiui dėl išsamesnės informacijos žemės klausimais suteikimo, siūlome kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos teritorinį skyrių pagal žemės sklypo buvimo vietą ir pateikti prašymą, nurodant konkretų žemės sklypą, konkrečias aplinkybes, faktus ir pan., kad Nacionalinės žemės tarnybos teritorinis skyrius galėtų tinkamai įvertinti situaciją ir pateikti Jūsų pageidaujamą informaciją.

Nacionalinės žemės tarnybos elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius galite rasti www.nzt.lt „Struktūra ir kontaktai“ skiltyje.

Dėkojame Jums už supratingumą.

Būkite sveiki!

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.