NZT - straipsniai :DĖL ASMENŲ APTARNAVIMO NACIONALINĖS ŽEMĖS TARNYBOS JONIŠKIO SKYRIUJE

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20916526
Šiandien apsilankė: 4542
Dabar naršo: 179
Aktualijos
2020-10-14
DĖL ASMENŲ APTARNAVIMO NACIONALINĖS ŽEMĖS TARNYBOS JONIŠKIO SKYRIUJE
Informuojame, kad dėl Joniškio rajono savivaldybės teritorijoje fiksuojamo didesnio koronaviruso infekcijos (COVID-19) ligos atvejų skaičiaus 2020 m. spalio 15–19 dienomis Nacionalinės žemės tarnybos Joniškio skyriuje asmenų aptarnavimas bus vykdomas tik nuotoliniu būdu: elektroniniu paštu ar telefonu. Asmenys Nacionalinės žemės tarnybos Joniškio skyriaus patalpose nebus aptarnaujami.
 
Primename, kad prašymus Nacionalinės žemės tarnybos Joniškio skyriui galima pateikti paštu, elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu elektroninio pašto adresu joniskis@nzt.lt, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.
 
Asmenų konsultavimas ir informacijos Nacionalinės žemės tarnybos kompetencijai priskirtais klausimais teikimas bus vykdomas elektroniniu paštu ir telefonu. Bendro pobūdžio klausimus galima pateikti elektroniniu paštu nzt@nzt.lt, užregistravus klausimą interneto svetainėje www.nzt.lt, skiltyje „Klausimai ir atsakymai“ užpildant nustatytos formos elektroninę formą. Prieš užduodami klausimą, patikrinkite skyrelyje DUK (dažniausiai užduodami klausimai), ar į jį nebuvo atsakyta anksčiau.
 
Esant poreikiui dėl išsamesnės informacijos žemės klausimais suteikimo, siūlome kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos Joniškio skyrių, tel. 8 706 85 332 arba pateikti prašymą, nurodant konkretų žemės sklypą, konkrečias aplinkybes, faktus ir pan., kad Nacionalinės žemės tarnybos Kelmės skyrius galėtų tinkamai įvertinti situaciją ir pateikti Jūsų pageidaujamą informaciją.
 
Nacionalinės žemės tarnybos Joniškio skyriaus elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius galite rasti www.nzt.lt „Struktūra ir kontaktai“ skiltyje.
 
Dėkojame Jums už supratingumą.
 
Būkite ir likite sveiki!
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.