NZT

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2019-12-16

Tarptautinės sertifikavimo paslaugų bendrovės „Bureau Veritas Lit“ ekspertai atliko Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) kokybės vadybos sistemos priežiūros auditą ir pratęsė ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015 standarto sertifikato galiojimą.

Audito metu siekta nustatyti, ar šiuo metu veikianti vadybos sistema atitinka audito standarto reikalavimus, įvertinti, ar ji leidžia nuosekliai siekti NŽT nusistatytos politikos ir tikslų.

Plačiau
2019-12-16
Pastaruoju metu šalies piliečiams ypač aktuali tema – žemės paėmimas visuomenės poreikiams. Į Nacionalinę žemės tarnybą (NŽT) vis dažniau kreipiasi suinteresuoti asmenys, prašydami atsakyti į klausimus, susijusius su žemės paėmimo visuomenės poreikiams procesu. Vienas jų – ar bankrutavus juridiniam asmeniui, jam nuosavybės teise priklausantis žemės sklypas gali būti realizuojamas Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo nustatyta tvarka, kai yra pradėta žemės sklypo paėmimo visuomenės poreikiams procedūra, t. y., ar žemės sklypas gali būti perduodamas kreditoriams.
NŽT nuomone, bankrutavus juridiniam asmeniui, jam nuosavybės teise priklausantis žemės sklypas, dėl kurio yra pradėtos žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūros, negali būti perleidžiamas kreditoriams. Plačiau
2019-12-11

Vakar, gruodžio 10 d., NŽT vadovai, teritorinių padalinių vadovai ir centrinio padalinio darbuotojai rinkosi į metinį veiklos aptarimo posėdį.

Posėdį pradėjo ir visus pasveikino NŽT direktorius Laimonas Čiakas. Pastarasis pristatė metų bėgyje kilusius iššūkius, įveiktas problemas bei dar laukiančius darbus nuosavybės teisių atkūrimo, žemės administravimo ir tvarkymo srityse, personalo, korupcijos prevencijos srityse.

Plačiau
2019-12-09

Gruodžio 9 d. minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Artėjant šventėms pasitaiko atvejų, kai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) paslaugų gavėjai, norėdami padėkoti už malonų, profesionalų ir kultūringą bendravimą ar produktyvų bendradarbiavimą, bando palikti šokolado, saldainių, vaisių ir pan. Net jei ir už teisėtą darbuotojo veikimą siūlomas ar priimamas toks atlygis, tokios padėkos ar dovanos pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus prilyginamos kyšiui.

Plačiau
2019-12-04

Gruodžio 3 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT) vyko susitikimas su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ atstovais.

Susitikimas vyko NŽT iniciatyva, siekiant glaudesnio ir efektyvesnio bendradarbiavimo užtikrinant Lietuvai svarbių tiesioginių užsienio investicijų plėtrą, naujų darbo vietų kūrimą bei didinant Lietuvos ekonomikos konkurencingumą.

Plačiau
2019-12-02
Nuo šiandien pradedamas skelbti Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) inciatyva parengtas visiškai naujas ir unikalus erdvinių duomenų rinkinys, kuriame pateikiama informacija apie visus šalyje esančius valstybinės žemės sklypus ir plotus. NŽT kviečia aktyviai naudotis Lietuvos erdvinės informacijos portale www.geoportal.lt (skiltyje - Apskaityti valstybinės žemės plotai (VŽA_DRLT)) skelbiamais ir nuolat atnaujinamais išsamiais duomenimis apie valstybinę žemę. Plačiau
2019-11-25
Nacionalinė žemės tarnyba atkreipia dėmesį, kad 2019-11-01 įsigaliojo Lietuvos Respublikos vandens įstatymo Nr. VIII-474 pakeitimo įstatymas, kurio 4 straipsniu pakeistas nuosavybės teisės į požeminius ir (arba) paviršinius vandens telkinius reglamentavimas. Nuo šiol nurodyti vandens telkiniai bus neprivatizuojami. Plačiau
2019-11-25

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) sėkmingai užbaigė jau antrąjį bendradarbiavimo projektą – „Pasikeitimas žiniomis ir gerąja patirtimi skaitmeninių archyvų ir IKT procesų optimizavimo tarp Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir atitinkamų Islandijos ir Danijos institucijų“. Šis projektas didžiąja dalimi buvo finansuotas iš Šiaurės–Baltijos mobilumo programos viešajam administravimui 2019.

Pagal šį projektą NŽT atstovai su darbo vizitais lankėsi Danijos Karalystėje ir Islandijos Respublikoje.

Plačiau
2019-11-21

Šiandien Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius Laimonas Čiakas, direktoriaus pavaduotojas Saulius Mocevičius, Žemės tvarkymo ir administravimo departamento Žemės administravimo skyriaus vedėja Loreta Dauskartė ir NŽT Prienų ir Birštono skyriaus vedėja Vilma Aleknavičienė susitiko su Birštono miesto mere Nijole Dirginčiene, mero pavaduotoju Vytu Kederiu, savivaldybės administracijos direktore Jovita Tirviene ir Architektūros ir kraštovaizdžio skyriaus vedėju Mantu Michaliunjo.

Plačiau
2019-11-20

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktorius Laimonas Čiakas pradėjo Vilniaus miesto Perkūnkiemio mikrorajone vaikų darželiui statyti reikalingų žemės sklypų paėmimo visuomenės poreikiams procedūrą.

Plačiau
 

 

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 15834133
Šiandien apsilankė: 10865
Dabar naršo: 274
  
 
 
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.