English
 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 6679364
Šiandien apsilankė: 10895
Dabar naršo: 72
Aktualijos
2016-12-29
Informacija dėl žemės sklypų kadastro duomenų bylų tikrinimo

Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto kadastro nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. balandžio 15 d. nutarimu Nr. 534 „Dėl Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto kadastro nuostatų patvirtinimo“ (toliau – Nuostatai) (redakcijoje, įsigaliosiančioje 2017-01-01), 631 punkte nurodyta, kad nekilnojamojo daikto kadastro duomenų bylos rengimo, derinimo, nekilnojamojo daikto kadastro duomenų įrašymo į Nekilnojamojo turto kadastrą ir jų tikslinimo darbai atliekami elektroninėmis priemonėmis.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2017 m. sausio 1 d. įsigaliojanti nauja nekilnojamojo daikto kadastro duomenų bylos sukūrimo ir pateikimo derinti elektroninėmis priemonėmis tvarka iš esmės turėtų pakeisti šiuo metu galiojančią popierinių žemės sklypų kadastro duomenų bylų rengimo ir pateikimo tikrinti institucijoms tvarką, būtina atlikti Nuostatų pakeitimus, susijusius su žemės sklypo kadastro duomenų bylos rengimo, derinimo, kadastro duomenų įrašymo į Nekilnojamojo turto kadastrą ir jų tikslinimo darbų elektroninėmis priemonėmis tvarka.

Pagal Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos pateiktą informaciją, šiuo metu rengiamame Nuostatų pakeitimo projekte yra numatytas pusės metų pereinamasis laikotarpis Nuostatų 631 punkto įgyvendinimui.

Atsižvelgdami į tai, informuojame, kad matininkai iki 2017 m. liepos 1 d. žemės sklypų kadastro duomenų bylas gali rengti ir teikti tikrinti Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniams padaliniams pagal šiuo metu galiojančią tvarką, t. y. ne elektroninėmis priemonėmis.

Informacija apie galimybę žemės sklypų kadastro duomenų bylas rengti ir teikti tikrinti Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniams padaliniams elektroninėmis priemonėmis bus paskelbta atskiru pranešimu Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainėje www.nzt.lt

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

         
           
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.