NZT - straipsniai :Įteiktas penktasis M. Krupavičiaus vardo atminimo medalis

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21840286
Šiandien apsilankė: 6245
Dabar naršo: 218
Aktualijos
2020-12-08
Įteiktas penktasis M. Krupavičiaus vardo atminimo medalis

Vakar, gruodžio 7 d., Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius Laimonas Čiakas garbingą apdovanojimą – M. Krupavičiaus vardo atminimo medalį – įteikė Vilmai Daugalienei, kurią komisija nusprendė pagerbti už nuopelnus Lietuvos žemėtvarkos sistemai, indėlį į naujausių laikų Lietuvos žemėtvarkos raidą, mokslinę veiklą žemėtvarkos srityje ir darbus, prisidedančius prie žemėtvarkos reputacijos bei šios profesijos autoriteto stiprinimo.

M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu Vilma Daugalienė apdovanota už nuopelnus kuriant žemės konsolidacijos sistemą Lietuvoje ir šios srities Lietuvos interesų atstovavimą tarptautiniu lygmeniu. Šiuo metu V. Daugalienė darbuojasi Europos Komisijoje, todėl jai skirtą apdovanojimą galėjo atsiimti tik gruodį.

Apdovanojimas M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu įsteigtas NŽT iniciatyva, pagerbiant šią iškilią asmenybę, jo nuopelnus žemėtvarkos raidai tarpukario Lietuvoje ir prieš šimtmetį Lietuvoje vykdytą žemės reformą, sukūrusią prielaidas tarpukario Lietuvos ekonominiam suklestėjimui. Atminimo medalis skiriamas pagerbti asmenis, kurie yra labiausiai nusipelnę dirbdami valstybės labui ir jos gerovei žemės tvarkymo ir administravimo srityje. Juo apdovanoti iš viso yra jau 5 asmenys.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.