NZT - straipsniai :Įvyko Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos valstybės sienos ekspertų posėdis

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 8423983
Šiandien apsilankė: 2553
Dabar naršo: 193
Aktualijos
2017-06-28
Įvyko Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos valstybės sienos ekspertų posėdis

Birželio 13–16 dienomis Vilniuje vyko bendrosios Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos komisijos Geodezijos ir kartografijos darbų techninės darbo grupės posėdis. Posėdžio metu Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos ekspertų darbo grupė atliko parengtų galutinių demarkavimo dokumentų maketų lietuvių ir rusų kalbomis sutikrinimo procesus.

Posėdyje kartu su ekspertais dalyvavo Vyriausybės komisijos LR valstybės sienai delimituoti ir demarkuoti, išskirtinei ekonominei zonai Baltijos jūroje nustatyti ir valstybės sienos priežiūros klausimams spręsti pirmininkas, URM Rytų kaimynystės politikos departamento ambasadorius ypatingiems pavedimams Gintautas Vasiulis, Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos direktorius Danielius Kuprys, direktoriaus pavaduotojas Jurij Kornijenko, direktoriaus pavaduotojas Tomas Ladukas, Geodezijos, erdvinės informacijos ir kartografijos skyriaus vedėja Jurgita Špūraitė, valstybės sienos ekspertai iš Lietuvos ir Rusijos.

Lietuvos Respublikos ir Rusijos Federacijos valstybės sienos baigiamuosius dokumentus planuojama parengti iki 2017 m. gruodžio mėn.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.