NZT

 

English


  • Laisva valstybinė žemė
  • Žemės reforma
  • Dokumentų patikros
  • Aukcionai
  • Geodezija ir kartografija


Aktualijos
2020-09-16

Tęsiasi Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) inicijuotos apskritojo stalo diskusijos Lietuvos regionuose.

Po pirmojo sėkmingo renginio Rietave, NŽT vadovų ir specialistų komanda apsilankė Radviliškyje, kur susitiko su net dvylikos savivaldybių atstovais.

NŽT direktorius Laimonas Čiakas, direktoriaus pavaduotojas Algis Bagdonas, Žemės ūkio ministerijos Žemės tvarkymo ir administravimo l. e. p. vedėja Dainora Švirmickienė, NŽT centrinio padalinio specialistai diskutavo su Radviliškio, Kėdainių, Panevėžio rajono, Panevėžio miesto, Kupiškio, Pasvalio, Biržų, Pakruojo, Joniškio, Kelmės, Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto savivaldybių atstovais ir žemėtvarkos planavimo dokumentus rengiančiais specialistais.

Plačiau
2020-09-11
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama kokybiškesnio žemės tvarkymo ir žemės administravimo proceso, taip pat glaudesnio ir rezultatyvesnio bendradarbiavimo tarp žemėtvarkos planavimo dokumentus rengiančių specialistų ir Tarnybos darbuotojų, rugsėjo 17 d. organizuoja apskritojo stalo diskusiją Utenoje.
Plačiau
2020-09-11
Rugsėjo 9 d. Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovai ir darbuotojai susitiko su LR Ministro Pirmininko, LR Vyriausybės atstovo Vilniaus ir Alytaus apskrityse tarnybos, Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) bei Vilniaus miesto savivaldybės administracijos (VMSA) atstovais. Susitikime aptarti žemės grąžinimo Vilniaus  mieste, sklypų formavimo, dokumentų rengimo klausimai. Didžiausias dėmesys pasitarime buvo skirtas nuosavybės teisių atkūrimo į Vilniaus mieste turėtą žemę proceso spartinimo klausimams. Plačiau
2020-09-09

Vakar NŽT direktorius Laimonas Čiakas, direktoriaus pavaduotojas Algis Bagdonas ir kiti NŽT atstovai susitiko su Rietavo savivaldybės meru Antanu Černeckiu ir VĮ Turto banko atstovu aptarti Rietavo savivaldybėje esančio valstybinės žemės sklypo, kuriame šiuo metu veikia turgus, panaudojimo perspektyvas.

Plačiau
2020-09-04

2020 m. rugsėjo 30 d. Nacionalinėje žemės tarnyboje prie Žemės ūkio ministerijos (adresu Gedimino pr. 19, Vilnius) vyks geodezininkų ir matininkų kvalifikacijos egzaminai.

Plačiau
2020-09-03
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama efektyvesnio NŽT darbuotojų ir matininkų bendradarbiavimo sprendžiant žemės sklypų kadastrinių matavimų klausimus, organizuojant kadastro bylų rengimą bei tikrinimą, įgyvendino penkiuose Lietuvos regionuose vykusiose apskritojo stalo diskusijose pateiktus dalyvių siūlymus.   Plačiau
2020-09-02
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama kokybiškesnio žemės tvarkymo ir žemės administravimo proceso, taip pat glaudesnio ir rezultatyvesnio bendradarbiavimo tarp žemėtvarkos planavimo dokumentus rengiančių specialistų ir Tarnybos darbuotojų, rugsėjo 3 d. organizuoja apskritojo stalo diskusiją Radviliškyje.   Apskritojo stalo diskusija vyks 2020-09-03, 10.00 val., Radviliškyje, Aušros g. 10 (II a., Didžiojoje salėje, savivaldybės administracijos patalpose). Plačiau
2020-08-25
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama kokybiškesnio žemės tvarkymo ir žemės administravimo proceso, taip pat glaudesnio ir rezultatyvesnio bendradarbiavimo tarp žemėtvarkos planavimo dokumentus rengiančių specialistų ir Tarnybos darbuotojų, organizuoja apskritojo stalo diskusijas Lietuvos regionuose.   Plačiau
2020-08-03

Vadovaudamiesi sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo – sprendimu, pažymime, kad vyresni nei 6 metų asmenys, atvykstantys į Nacionalinę žemės tarnybą (NŽT), privalo dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugines kaukes, respiratorius ar kitas priemones ir laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo NŽT darbuotojų ir kitų asmenų.

NŽT patalpose privaloma laikytis asmens higienos principų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo.

NŽT rekomenduoja asmenims, norintiems gauti tiesioginę konsultaciją NŽT patalpose, savo vizitą suplanuoti – prieš atvykstant į padalinį registruotis iš anksto telefonu.

Plačiau
2020-08-03

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), vykdydama vieną svarbiausių savo funkcijų – žemės naudojimo valstybinę kontrolę – atlieka planinius ūkio subjektų veiklos patikrinimus, kurių metu tikrinamas fizinių ir juridinių asmenų valdomų žemės sklypų naudojimas. 2020 metais NŽT teritoriniai skyriai visoje Lietuvoje yra suplanavę atlikti daugiau kaip 12 tūkst. žemės naudojimo patikrinimų. Per pirmąjį šių metų pusmetį jau atlikti 4759 žemės naudojimo valstybinės kontrolės patikrinimai, iš jų – net 1574 atvejais nustatyti žemės naudojimo tvarkos pažeidimų požymiai.

Plačiau
 

 
Aktualu pranešėjams 
PASITIKĖJIMO LINIJA
 
VIDINIS KANALAS
Artimiausi renginiai
Apie nžt
Istorija
Logotipas
Apie NŽT 


Informacija teikiama
tel. 8 706 86 666 ir
   8 706 85 087

Nepavykus prisiskambinti, prašome kreiptis el. paštu
nzt@nzt.lt

Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20593603
Šiandien apsilankė: 779
Dabar naršo: 48
  
 
 
  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.