NZT - straipsniai :Įvyko NŽT vadovų pasitarimas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21839928
Šiandien apsilankė: 5887
Dabar naršo: 203
Aktualijos
2019-06-13
Įvyko NŽT vadovų pasitarimas

Šiandien Nacionalinėje žemės tarnyboje vyko Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) vadovų susirinkimas, kuriame dalyvavo NŽT centrinio padalinio vadovai ir teritorinių skyrių vedėjai.

Pasitarimo pradžioje sveikinimo žodį tarė NŽT direktorius Laimonas Čiakas ir apžvelgė antrojo pusmečio iššūkius, išskirdamas vieną iš pagrindinių – laiku užbaigti žemės reformos darbus, numatytus LR Vyriausybės programoje.

Apžvelgdamas institucijos aktualijas, NŽT direktorius Laimonas Čiakas atkreipė dėmesį į bendradarbiavimo su socialiniais partneriais, kitomis valstybinėmis institucijomis ir verslo kompanijomis bei interesantais gerinimą. Taip pat direktorius akcentavo gaunamų skundų apyvartą ir atsakymų į juos spartos užtikrinimą pagal nustatytus terminus.

Žemės reformos aktualijas pasitarime aptarė direktoriaus pavaduotojas Algis Bagdonas. Nesudėtingųjų ir laikinųjų statinių statybos valstybinėje žemėje tvarką komentavo Žemės administravimo ir tvarkymo departamento direktorė Zita Kvietkienė.

Geodezijos ir žemės naudojimo kontrolės departamento atstovai pristatė šio departamento veiklos specifiką ir aktualius klausimus. Žemės naudojimo valstybinės kontrolės vykdymo aspektus apžvelgė Žemės naudojimo valstybinės kontrolės skyriaus vedėja Aušra Maksvytytė. Nekilnojamojo turto kadastro ir geodezijos srities aktualijas su susirinkusiais vadovais aptarė Geodezijos ir nekilnojamojo turto kadastro skyriaus vedėja Jurgita Macinkevičienė.

Finansų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurgita Šegždienė pristatė žemės pirkimo–pardavimo išsimokėtinai sutarčių vykdymo aspektus.

Bendrųjų reikalų departamento direktorius atsakė į teritorinių vedėjų klausimus, susijusius su informacinių technologijų naudojimu, turto valdymo, dokumentų valdymo ir asmenų aptarnavimo sritimis.

Pasitarimo metu vyko aktyvi diskusija, buvo aptarta ir bendravimo su žiniasklaida specifika.

 

Dalintis
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.