NZT - straipsniai :Matininko, geodezininko ir asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimų išdavimo taisyklių pakeitimai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20656600
Šiandien apsilankė: 7018
Dabar naršo: 86
Aktualijos
2020-05-15
Matininko, geodezininko ir asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimų išdavimo taisyklių pakeitimai

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) praneša, kad įsigaliojo matininko, geodezininko ir asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimų išdavimo taisyklių pakeitimai.

Pagrindiniai pakeitimai susiję su tuo, kad jeigu į tinkamai pateiktą prašymą kartu su visais matininko, geodezininko ar asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimui išduoti reikalingais dokumentais nepateikiamas rašytinis motyvuotas atsisakymas išduoti matininko, geodezininko ar asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimą, laikoma, kad toks pažymėjimas išduotas.

Kvalifikacijos pažymėjimo išdavimo diena laikoma 30 diena nuo tinkamai kartu su visais kvalifikacijos pažymėjimui išduoti reikalingais dokumentais pateikto prašymo. Nacionalinė žemės tarnyba ne vėliau kaip kitą darbo dieną nuo sprendimo išduoti kvalifikacijos pažymėjimą priėmimo apie tai praneša asmeniui. Asmens pageidavimu Nacionalinė žemės tarnyba išduoda pažymą, kuria patvirtinama, kad jam išduotas kvalifikacijos pažymėjimas. Pažymoje nurodomas kvalifikacijos pažymėjimo numeris, išdavimo data ir pagrindas.

Asmenų, atliekančių nekilnojamųjų daiktų kadastro duomenų nustatymo darbus, taip pat asmenų, rengiančių žemėtvarkos planavimo dokumentus, veiklos priežiūrą atlieka Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojai, nesusiję su kvalifikacijos pažymėjimų išdavimu. Nacionalinė žemės tarnyba, turėdama informacijos arba gavusi fizinių ar juridinių asmenų skundų arba savivaldybių ir valstybės institucijų informaciją apie galbūt padarytus veiklos pažeidimus, praneša apie tai pažeidimą padariusiam asmeniui ir nustato paaiškinimų, dokumentų ir duomenų, reikalingų informacijai apie galimus pažeidimus ištirti, pateikimo terminą.

Primename, kad Asmenų, turinčių matininko, geodezininko ir asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimus, sąrašas ir visa informacija, susijusi su matininko, geodezininko ir asmens, galinčio rengti žemėtvarkos planavimo dokumentus, kvalifikacijos pažymėjimų išdavimu, galiojimo sustabdymu, galiojimo sustabdymo panaikinimu ir galiojimo panaikinimu skelbiama Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainėje.

Visus pakeitimus rasite:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/5252f89082cc11eab005936df725feed;

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/a585094082cc11eab005936df725feed;

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/f237b31082cb11eab005936df725feed

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.