NZT - straipsniai :Nacionalinė žemės tarnyba ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 18816122
Šiandien apsilankė: 13894
Dabar naršo: 245
Aktualijos
2019-05-22
Nacionalinė žemės tarnyba ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba pasirašė bendradarbiavimo susitarimą

Gegužės 21 dieną Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) direktorius Laimonas Čiakas ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos (VSTT) direktorius Albertas Stanislovaitis pasirašė bendradarbiavimo susitarimą.

Susitarimas pasirašytas siekiant bendrų tikslų – įvertinant abiejų institucijų vertybes siekiant užtikrinti efektyvų abiejų šalių funkcijų vykdymą ir pagalbą sprendžiant abipusiai aktualius klausimus.

„Šis bendradarbiavimo susitarimas abiem institucijoms labai aktualus, nes vos ne kasdien mūsų atstovai derina ir sprendžia bendrus klausimus, rengia teisės aktus, priima sprendimus. Turėdami šį susitarimą, tikimės, kad bendradarbiavimas tarp visoje Lietuvoje dirbančių NŽT ir VSTT specialistų bus dar efektyvesnis ir sklandesnis“, – sakė NŽT direktorius Laimonas Čiakas.

Susitikimo su Valstybinių saugomų teritorijų tarnybos atstovais metu aptartas ir apsikeitimo duomenimis klausimas, siekiant užtikrinti, kad žemės reformos žemėtvarkos projektuose pažymėtuose laisvuose valstybinės žemės plotuose, patenkančiuose į saugomų teritorijų ribas, būtų nurodyti žemės ūkio veiklai vykdyti taikomi apribojimai (pvz.: draudimas arti ar šienauti ir pan.).

 

Dalintis
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.