NZT - straipsniai :NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA KARANTINO METU YRA PASIEKIAMA IR NUOSEKLIAI VYKDO SAVO DARBUS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21931407
Šiandien apsilankė: 6492
Dabar naršo: 123
Aktualijos
2020-11-09
NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA KARANTINO METU YRA PASIEKIAMA IR NUOSEKLIAI VYKDO SAVO DARBUS
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos teritorijoje įvedus karantiną Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) patalpose asmenys neaptarnaujami, tačiau NŽT yra pasiekiama ir toliau nuosekliai vykdo savo darbus.
 
Pažymėtina, kad daug asmenų į NŽT dėl informacijos suteikimo ar konsultacijos kreipiasi telefonu ir elektroniniu paštu. Bendro pobūdžio informacija teikiama tel. 8 706 86 666 ir 8 706 85 087. Atkreipiame dėmesį, kad NŽT sustabdžius asmenų aptarnavimą darbo vietose žymiai išaugo į NŽT telefonu besikreipiančių asmenų skaičius, todėl prašome Jūsų supratimo ir kantrybės, jeigu Jums nepavyksta prisiskambinti.
 
Nepavykus prisiskambinti, bendro pobūdžio klausimus taip pat galima pateikti elektroniniu paštu nzt@nzt.lt arba pagrindinio puslapyje www.nzt.lt kairėje pusėje paspaudus nuorodą „Klausimai ir atsakymai“. Gaunami asmenų klausimai yra užregistruojami Nacionalinės žemės tarnybos paslaugų valdymo sistemoje ir parengus atsakymą jis yra išsiunčiamas klausimą pateikusiam asmeniui elektroniniu paštu.
 
Asmenys prašymus greitai ir patogiai, neišvykdami iš namų, gali pateikti prisijungę prie Elektroninių valdžios vartų portalo (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama elektroninė paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.
 
Primename, kad, esant poreikiui dėl išsamesnės informacijos žemės klausimais suteikimo, siūlome kreiptis telefonu, elektroniniu paštu į NŽT teritorinius skyrius. Nacionalinės žemės tarnybos elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius galite rasti www.nzt.lt  „Struktūra ir kontaktai“ skiltyje.
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.