NZT - straipsniai :Nacionalinė žemės tarnyba stiprina antikorupcinį sąmoningumą

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 21931488
Šiandien apsilankė: 6573
Dabar naršo: 129
Aktualijos
2020-11-10
Nacionalinė žemės tarnyba stiprina antikorupcinį sąmoningumą

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) nuo 2019 metų sėkmingai įgyvendina antikorupcinės vadybos sistemos (AVS) priemones: ne tik vertina sistemas ir veiklos procesus, nustato rizikingiausias veiklos sritis, bet imasi įvairių metodų ir prevencijos priemonių korupcijos pasireiškimo tikimybei mažinti. NŽT taip pat siekia didinti darbuotojų antikorupcinį sąmoningumą organizuodama mokymus. Šiemet jau 80 darbuotojų iš visos Lietuvos išklausė mokymus tema „Antikorupcinio sąmoningumo stiprinimas: tinkamas interesų konfliktų valdymas ir korupcijos prevencija organizacijoje“.

Lapkričio mėnesį 40 asmenų mokėsi nuotoliniu būdu. Mokymų programa orientuota į teisinį korupcijos prevencijos reguliavimą ir naujoves šioje srityje, valdymo pokyčius viešosiose administravimo įstaigose, konkrečius valdymo įrankius, taikytinus kasdieninėje praktikoje, ir situacijų sprendimo būdus. Programoje taipogi įtraukti viešųjų ir privačių interesų tarnyboje derinimo ypatumai bei deklaravimo naujovės.

NŽT patvirtinta ir įgyvendinama antikorupcinė politika, kurios pagrindiniai tikslai yra antikorupcinės vadybos sistemos (AVS) priemonėmis siekti, kad Nacionalinė žemės tarnyba taptų viena iš skaidriausių Lietuvos valstybės institucijų, o jos vykdoma veikla ir teikiamos paslaugos atitiktų aukščiausius Lietuvos ir tarptautinius kokybės ir skaidrumo standartus.

Kasmet NŽT atliekama vidinė darbuotojų antikorupcinio sąmoningumo vertinimo apklausa, leidžianti nustatyti žinių ir praktinio taikymo spragas, įsivardyti reikalingas tolesnių mokymų temas. Siekiama, kad žinias gilintų tiek vadovai, tiek visų sričių specialistai.

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.