NZT - straipsniai :Nacionalinės žemės tarnybos atstovai lankėsi Norvegijos kartografavimo institucijoje

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 10735782
Šiandien apsilankė: 8088
Dabar naršo: 191
Aktualijos
2018-09-24
Nacionalinės žemės tarnybos atstovai lankėsi Norvegijos kartografavimo institucijoje

Rugsėjo 17–20 dienomis Nacionalinės žemės tarnybos atstovai su darbo vizitu lankėsi Norvegijos kartografavimo institucijoje „Kartverket“. Tai pirmasis vizitas pagal tarptautinį bendradarbiavimo projektą – „Apsikeitimas žiniomis ir gerąja patirtimi, susijusia su veiklų modernizavimu žemėtvarkos, elektroninių registrų, geodezijos, kartografijos ir erdvinių duomenų rinkinių srityse tarp Nacionalinės žemės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir atitinkamų Suomijos ir Norvegijos institucijų“.

Norvegijos institucijoje lankėsi NŽT direktorius Laimonas Čiakas, Žemės tvarkymo ir administravimo departamento direktorė Zita Kvietkienė, Viešųjų ryšių skyriaus vedėjas Ruslanas Golubovas ir Geodezijos ir žemės naudojimo kontolės departamento Geodezijos ir nekilnojamojo turto kadastro skyriaus vyriausioji specialistė Eugenija Šleiterytė-Vilūnienė. NŽT atstovų tikslas buvo susipažinti su Norvegijos kartografavimo institucijos „Kartverket“ darbu bei šalyje veikiančiais kadastrais ir registrais, taip pat geodezijos ir kartografijos srityje vykdoma veikla, įsigilinti į stipriąsias ir silpnąsias veikiančių sistemų sritis ir ieškoti galimybių pritaikyti naudojamas moderniausias metodikas NŽT veikloje bei apsikeisti gerąja patirtimi.

Kartverket institucijoje NŽT atstovai susipažino su institucijos pagrindinėmis veiklos sritimis ir pasiekimais, aplankė Kartverket muziejų, apžiūrėjo  nuolatinių GPS stočių valdymo centrą, susipažino su geodezijos ir darbo su žemėlapiais specifika.

Institucijų vadovai Laimonas Čiakas ir Anne Cathrine Frostrup aptarė tolesnes galimybes plėtoti bendradarbiavimą tarp institucijų inicijuojant projektus, kuriuos finansuoja Šiaurės ir Baltijos šalių mobilumo ir tinklaveikos programos viešajam administravimui bei kiti fondai.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.