NZT - straipsniai :NŽT apriboja gyventojų priėmimus ir perkelia susirinkimus

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 18753151
Šiandien apsilankė: 11227
Dabar naršo: 195
Aktualijos
2020-03-13
NŽT apriboja gyventojų priėmimus ir perkelia susirinkimus
Dėl koronaviruso (COVID-19) grėsmės Nacionalinė žemės tarnyba laikinai apriboja gyventojų priėmimus ir nukelia vėlesniam laikui suplanuotus susirinkimus dėl žemėtvarkos projektų rengimo.

Valstybės ekstremalios situacijos operacijų centrui apsisprendus iki kovo 27 dienos pavesti visoms valstybės ir savivaldybių įstaigoms vengti tiesioginio kontakto ir stengtis klientus aptarnauti nuotoliniu būdu, Nacionalinė žemės tarnyba prašo gyventojų įvairiais klausimais kreiptis tik telefonu, elektroniniu paštu ar paštu.

Laikinas aptarnavimas nuotoliniu būdu truks nuo kovo 14 iki 27 dienos.

Suplanuoti ir Nacionalinės žemės tarnybos padaliniuose turėję vykti susirinkimai dėl žemėtvarkos projektų rengimo, žemės nuomos ir kitais klausimais perkeliami į vėlesnį laikotarpį.

Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių vedėjams pavesta atšaukti organizuojamus piliečių susirinkimus dėl žemės reformos žemėtvarkos projektų rengimo, o jau pakviestus suinteresuotus asmenis apie atšauktus susirinkimus informuoti telefonu, el. paštu ar kitais būdais, pranešant, kad piliečiai bus kviečiami į susirinkimus išnykus koronaviruso (COVID-19) grėsmei ir panaikinus apribojimus.

Siekiant užtikrinti sklandų Nacionalinės žemės tarnybos darbą ir efektyvų funkcijų atlikimą, projektų rengimo darbai nėra stabdomi, bet organizuojami taip, kad nereikalautų piliečių masinio dalyvavimo.
Apie galimybę vėl pradėti (tęsti) piliečių susirinkimus ne tik rengiant projektus, bet ir kitais klausimais informuosime papildomai.

Primename, kad prašymus Nacionalinei žemės tarnybai gyventojai gali pateikti paštu, elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.

Informacija teikiama tel. 8 706 86 666, el. paštu nzt@nzt.lt ir Nacionalinės žemės tarnybos paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių kontaktus galite rasti mūsų interneto svetainėje www.nzt.lt, skiltyje „Struktūra ir kontaktai“.
 
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.