NZT - straipsniai :NŽT atstovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Ispanijoje

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20657107
Šiandien apsilankė: 7525
Dabar naršo: 93
Aktualijos
2019-11-15
NŽT atstovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Ispanijoje
Lapkričio 5–8 dienomis Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) darbuotojai lankėsi Ispanijoje vykusioje LANDNET tarptautinėje konferencijoje „Teritorinė plėtra – iššūkiai ir galimybės“, kurioje atstovai iš 38 šalių dalijosi patirtimi ir ieškojo geriausių žemės tvarkymo sprendimų. Santjago de Kompostelos mieste vykusiame renginyje NŽT atstovavo direktoriaus pavaduotojas Algis Bagdonas, Žemės tvarkymo skyriaus vedėja Daiva Mikalauskienė ir Žemės tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Odeta Jogminė.
 
Konferencijos metu buvo diskutuojama apie kaimo plėtros ir žemėtvarkos priemonių sąsajas, aptariamos su valstybinės ir privačios žemės tvarkymu ir planavimu susijusios temos. Renginyje nagrinėtos pagrindinės žemės apleidimo problemos įvairiose Vakarų ir Rytų Europos šalyse ir jų sprendimo būdai. Dalyviai sužinojo apie būsimą FAO žemės konsolidacijos teisinį vadovą ir aptarė numatomas nuostatas.

Šio renginio metu keletas šalių, įskaitant Armėniją, Prancūziją, Serbiją ir Turkiją, pasidalijo žiniomis ir patirtimi apie žemės apleidimo mažinimo problemas, žemės konsolidacijos projektų svarbą.

Keturias dienas trukusi konferencija baigėsi išvyka į vieną iš Xunta de Galicia kaimo plėtros agentūros (AGADER) rengto žemės sutvarkymo projekto vietų.
 
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.