NZT - straipsniai :NŽT dar trejiems metams pratęstas ISO kokybės standarto sertifikatas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 22415151
Šiandien apsilankė: 7693
Dabar naršo: 73
Aktualijos
2021-01-19
NŽT dar trejiems metams pratęstas ISO kokybės standarto sertifikatas

Tarptautinė sertifikavimo paslaugų bendrovė „Bureau Veritas LT“ 2020 metų pabaigoje atliko Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) kokybės vadybos sistemos priežiūros auditą ir trejiems metams pratęsė LST EN ISO 9001:2015 standarto sertifikato galiojimą. Tai dar kartą patvirtinta, kad vykdoma NŽT kokybės vadybos sistema padeda nuosekliai siekti organizacijos strateginių tikslų, efektyviau kontroliuoti vykdomus veiklos procesus, o kokybės valdymas prisideda prie teikiamų paslaugų gerinimo kokybės, taikomų veiklos metodų tobulinimo, vykdomos veiklos rezultatyvumo ir NŽT administravimo efektyvumo tobulinimo.

NŽT kokybės vadybos sistemos politika siekiama užtikrinti nuolatinį veiklos gerinimą, patenkinti klientų lūkesčius ir reikalavimus. Taikomos rizikų valdymo metodikos padeda siekti NŽT strateginių tikslų ir didinti vykdomos veiklos efektyvumą. Pastebėtina, kad rizikų valdymas taikomas visiems NŽT veiklos procesams ir apima visas NŽT vykdomas funkcijas, visus darbuotojus, visų tipų informaciją (žodinę, rašytinę ir pan.), informacines sistemas (išteklius), patalpas, įrenginius ir trečiųjų šalių teikiamas paslaugas.

Audito proceso, vykusio nuotoliniu būdu per įdiegtas NŽT IT ir komunikacines (IKT) sistemas, metu nustatytos stipriausios NŽT kokybės vadybos sistemos pusės – vadovybės požiūris ir įsipareigojimas užtikrinti kokybę, personalo kompetencija, komandinis darbas ir atsakomybės suvokimas, nuolatinis sistemos tobulinimas, veiklos planavimas ir bendravimo kultūra, taikytinų norminių reikalavimų identifikavimas ir jų vykdymas. Apibendrinant buvo išskirtas organizacijos esminių veiklos tikslų ir uždavinių nustatymo bei jų siekimo progresas.

2014 metų pabaigoje buvo atlikta pirma NŽT vadovybinė vertinamoji analizė įgyvendinant projekto „Kokybės vadybos modelio, atitinkančio standarto LST EN ISO 9001:2008 „Kokybės vadybos sistemos“ reikalavimus. 2015 m. sausio mėn. gautas pirmasis ISO sertifikatas, atitinkantis LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus, o 2017 m. NŽT kokybės vadybos sistema buvo persertifikuota pagal ISO 9001:2015 standarto, kuris taikomas iki dabar, reikalavimus.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  Geoportalas INSPIRE įgyvendinimas Lietuvoje Elektroninės paslaugos
 Žemės stebesėnos programa   LITPOS  
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.