NZT - straipsniai :NŽT direktoriaus pavedimu – žemės naudojimo patikrinimas Zarasų rajone

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 8423983
Šiandien apsilankė: 2553
Dabar naršo: 193
Aktualijos
2017-06-22
NŽT direktoriaus pavedimu – žemės naudojimo patikrinimas Zarasų rajone

Reaguodamas į Zarasų rajono piliečio viešą kreipimąsi ir žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją dėl galimų žemės naudojimo tvarkos pažeidimų Zarasų rajono Degučių seniūnijos Aštrakalnio kaime, Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius pavedė NŽT specialistams iki šių metų liepos 10 d. atlikti žemės naudojimo valstybinę kontrolę vietoje.

Zarasų rajono laikraštyje „Zarasų kraštas“ (Nr. 47 (9721))  paskelbtame straipsnyje „Kaip nesantis miškas „taksuojamas“ įvardijamas konkretus sklypas bei pateikiama informacija apie galimus šio sklypo naudojimo tvarkos pažeidimus.

Nustačius žemės naudojimo tvarkos pažeidimus, atitinkančius Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatytų nusižengimų požymius, bus imamasi priemonių dėl jų išaiškinimo ir administracinės atsakomybės nusižengimą (-us) padariusiems asmenims taikymo ir nusižengimų pašalinimo.

Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojai turi teisę tikrinti, ar žemės sklypai naudojami pagal pagrindinę žemės naudojimo paskirtį ir naudojimo būdą, ar vykdant statybas laikomasi įstatymų ir Vyriausybės nutarimų nustatytų reikalavimų, taip pat ar žemės sklypuose, vykdant ūkinę ir kitą veiklą, nepažeidžiamos teritorijų planavimo dokumentuose ar žemės valdos projektuose nustatytos žemės sklypų ribos, savavališkai neužimama žemė ir (ar) nenaudojami vandens telkiniai.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.