NZT - straipsniai :NŽT garbės ženklu apdovanota iškili žemėtvarkos specialistė Julė Jasinskienė

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 8423983
Šiandien apsilankė: 2553
Dabar naršo: 193
Aktualijos
2017-07-27
NŽT garbės ženklu apdovanota iškili žemėtvarkos specialistė Julė Jasinskienė

Šiandien, liepos 27 d., Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) direktorius Danielius Kuprys už svarų indėlį žemės tvarkymo ir administravimo srityje NŽT garbės ženglu apdovanojo Julę Jasinskienę, vieną iš NŽT įkūrimo iniciatorių, buvusią NŽT Žemės tvarkymo departamento direktorę. NŽT apdovanojimas ilgametę patirtį sukaupusiai žemėtvarkos specialistei įteiktas 65 metų jubiliejaus proga.

Julė Jasinskienė 1974 m. baigė Lietuvos žemės ūkio akademiją (dabar – Lietuvos Aleksandro Stulginskio universitetas), kurioje įgijo žemėtvarkos inžinierės specialybę. 2003 m. įgijo kraštotvarkos magistro laipsnį. 

1974–1999 m. dirbo VĮ Valstybinio žemėtvarkos instituto Vilniaus žemėtvarkos skyriaus inžiniere, grupės vadove, vyriausiąja specialiste  – vykdė žemės reformos darbus, rengė žemėtvarkos darbų metodikas bei instrukcijas. 1999–2001 m. Žemėtvarkos ir teisės departamento prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus pavaduotoja, 2001 m. – Žemėtvarkos ir teisės departamento direktorė, 2001–2003 m. – Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus pavaduotoja – Žemės tvarkymo departamento direktorė. Nuo 2003 m. – UAB „Julimatas“ direktorė. 2006–2008 m. dėstė Mykolo Romerio universitete.

Julė Jasinskienė visada buvo ir yra aktyvi visuomenininkė, nuolat dalyvauja Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos veikloje (LŽHIS), buvo jos pirmininkė. 2006 m. įrašyta į LŽHIS Garbės knygą. J. Jasinskienė aktyviai dalyvavo ir prisidėjo įkuriant Nacionalinę žemėtvarkos, geodezijos ir kartografijos įmonių asociaciją, buvo valdybos narė.

Dirbdama Nacionalinėje žemės tarnyboje J. Jasinskienė įdėjo daug pastangų bei išminties spręsdama žemėtvarkos, žemės tvarkymo ir administravimo klausimus, tobulino norminius teisės aktus ir stiprino žemėtvarkos autoritetą, stengėsi, kad žemės reforma vyktų sklandžiai ir efektyviai.

J. Jasinskienė daug metų rengė teisės aktus, metodikas žemėtvarkos, žemės reformos, kraštotvarkos klausimais, ugdė ir mokė specialistus atlikti šiuos darbus, visada vertindama jų profesionalumą ir talentą.

Ne vienam šimtui žemėtvarkos specialistų ji buvo ne tik vadovė, bet ir mokytoja. Jos darbo rezultatai visada buvo puikūs, kadangi gerai išmanydama žemėtvarkos darbą pati būrė kvalifikuotą specialistų komandą, pasitikėjo jais, negailėdama pagyrimų bei padėkų už jų pastangas.

Šiuo metu J. Jasinskienė yra Nacionalinės geodezijos, kartografijos ir žemėtvarkos įmonių asociacijos valdybos narė bei Matininkų asociacijos narė, teikia konsultacijas žemės reformos, nuosavybės teisių į nekilnojamąjį turtą atkūrimo, žemėtvarkos ir kt. klausimais, dalyvauja įvairių žemės tvarkymo projektų rengime.

NŽT garbės ženklas buvo įsteigtas 2013 m. gruodžio mėn. Apdovanojimas skirtas pagerbti nusipelniusius NŽT darbuotojus ir kitus asmenis, pasižymėjusius Lietuvos Respublikos žemės tvarkymo ir administravimo, geodezijos, erdvinės informacijos bei kartografijos srityse. Apdovanojimas nusipelniusiems asmenims NŽT vadovo sprendimu įteikiamas valstybinių, profesinių švenčių, atmintinų dienų, asmeninių jubiliejų ar kitomis išskirtinėmis progomis.

                     J. Jasinskienei įteiktas 9-asis NŽT įsteigtas garbės ženklas

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.