NZT - straipsniai :NŽT ir VTPSI susitarė glaudžiau bendradarbiauti atliekant žemės naudojimo valstybinę kontrolę

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20020804
Šiandien apsilankė: 6002
Dabar naršo: 190
Aktualijos
2020-05-06
NŽT ir VTPSI susitarė glaudžiau bendradarbiauti atliekant žemės naudojimo valstybinę kontrolę

Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) net ir karantino metu sėkmingai bendrauja ir bendradarbiauja su įvairiomis institucijomis, siekdama optimaliau organizuoti veiklos procesus, palengvinančius institucijų darbą, sprendžiant įvarius žemės naudojimo ir kitus bendrus klausimus. Balandžio pabaigoje NŽT ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) sutarė dar glaudžiau bendradarbiauti ir papildė galiojantį bendradarbiavimo susitarimą naujomis nuostatomis, kurios leis dar efektyviau ir greičiau spręsti institucijų veiksmus pagal kompetenciją.

NŽT ir VTPSI vadovai susitarime nusistatė tarnybinės pagalbos teikimo kriterijus, siekiant kuo efektyviau bei greičiau išaiškinti valstybinės žemės užėmimo savavališkai pastatytais statiniais atvejus, šių statinių šalinimo klausimus, bendrų patikrinimų organizavimą, apsikeitimą informacija apie nustatytus pažeidimus ar jų pašalinimą bei kitus tarnybinės pagalbos teikimo atvejus.

Tikimės, kad atnaujintas bendradarbiavimo susitarimas prisidės prie abiejų institucijų užsibrėžtų tikslų efektyvaus įgyvendinimo, siekiant išaiškinti galimus žemės naudojimo ir statinių statybos teisėtumo pažeidimus.

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.