NZT - straipsniai :NŽT padalinių vadovai susitiko su žemės ūkio ministru

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 10735627
Šiandien apsilankė: 7933
Dabar naršo: 103
Aktualijos
2018-06-28
NŽT padalinių vadovai susitiko su žemės ūkio ministru

"Galime padaryti daug gerų darbų, stiprindami pasitikėjimą valstybe. Bandykime visi kartu keisti valstybės tarnybos veidą, ieškokime naujų spalvų bendraudami su klientais“, – kalbėjo žemės ūkio ministras Giedrius Surplys šiandien įvykusiame Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos (NŽT) struktūrinių padalinių vadovų ir teritorinių skyrių vedėjų pasitarime.

Žemės klausimai lietuviams visada buvo labai svarbūs. NŽT yra viena iš daugiausiai administracinių paslaugų teikiančių ministerijai pavaldžių institucijų – fiziniams ir juridiniams asmenims teikiamos net 66 tokios paslaugos. Vien pernai NŽT gavo ir parengė daugiau kaip 1 mln. vienetų įvairių dokumentų. Asmenys į NŽT dažniausiai kreipiasi dėl žemės nuomos, valstybinės ir privačios žemės ūkio paskirties žemės sklypų pardavimo ir pirkimo, dokumentų kopijų pateikimo, kadastrinių matavimų.

Neseniai įvykusios NŽT reorganizacijos tikslas buvo didinti veiklos efektyvumą, gerinti piliečiams teikiamų paslaugų kokybę, užtikrinti racionalų ir taupų žmogiškųjų bei finansinių išteklių panaudojimą, tačiau permainos ateina ne akimirksniu. „Šiame sektoriuje tikrai labai daug nusiskundimų. Nesutinku su argumentu „man mažai moka – aš blogai dirbsiu“, nes pasirinkimas visada yra. Užtikrinu, kad bus nulis tolerancijos įvairiems neskaidriems atvejams. Visi kartu siekime, kad pažadai taptų darbais, o NŽT atsidurtų visuomenės pasitikėjimo reitingų viršūnėse“, – sakė ministras, paraginęs specialistus visiems interesantams taikyti vienodus standartus, o terminų laikytis naujoviškai, neatidėlioti darbų, tarkime, vietoj 20 leistinų dienų žmogui atsakyti kad ir per penkias.

Pasitarimo metu taip pat aptartos žemės reformos ir kitų žemės tvarkymo darbų aktualijos, teisės aktų taikymo, atstovavimo teismuose klausimai, nagrinėtos rengiamuose žemėtvarkos planavimo dokumentuose dažniausiai pasitaikančios klaidos, asmens dokumentų tvarkymo aktualijos ir kiti klausimai. Akcentuotas sąlygų sudarymas efektyviai naudoti valstybinę žemę plėtojant verslą ir investuojant mūsų šalyje. Darbuotojai galėjo išsakyti problemas ir teikti pasiūlymus, ką galima ir reikėtų daryti kitaip.   

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.