NZT - straipsniai :NŽT veikla pristatyta ministru vienai dienai tapusiam studentui

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20656856
Šiandien apsilankė: 7274
Dabar naršo: 89
Aktualijos
2019-11-15
NŽT veikla pristatyta ministru vienai dienai tapusiam studentui
Tarptautinės studentų dienos proga Nacionalinėje žemės tarnyboje (NŽT) lankėsi vienai dienai žemės ūkio ministru tapęs studentas Tomas Bacevičius. Susitikimo metu „ministras“ turėjo galimybę pabendrauti su Tarnybos direktoriumi Laimonu Čiaku, pavaduotoju Sauliumi Mocevičiumi bei kitais darbuotojais ir daugiau sužinoti apie Tarnybos veiklos sritis.
Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentui galimybę pasijusti ministru suteikė  Lietuvos studentų sąjungos organizuojamas projektas „Studente, tapk ministru!“ ir Žemės ūkio ministerija. T. Bacevičius VDU trečiame kurse studijuoja politikos mokslus ir marketingo vadybą, todėl dalyvaudamas projekte siekė iš arti pamatyti, kaip veikia valstybės institucijos.

NŽT apsilankiusiam studentui darbuotojai pristatė Tarnybos istoriją, struktūrą, misiją ir uždavinius. T. Bacevičių sudomino tai, kad be centrinio padalinio Vilniuje visoje šalyje veikia 50 teritorinių Tarnybos skyrių, teikiančių paslaugas regionuose. NŽT darbuotojai studentui papasakojo apie NŽT, kaip valstybinės žemės patikėtinės, užduotis, valstybinės žemės apskaitos ir valdymo sistemą, teritorijų planavimą.
 
Vienai dienai ministru tapusiam studentui buvo pristatyta ir Tarnybos Teisės departamento veikla, darbuotojų užduotys ir teisinio atstovavimo specifika, kai NŽT, kaip valstybinės žemės valdytojai, tenka teismo procesuose ginti viešąjį interesą ir valstybės turtą – žemę.
 
Susitikime su Tarnybos darbuotojais S. Bacevičius uždavinėjo klausimus, diskutavo su darbuotojais.
 
Studentas, kalbėdamasis su Tarnybos direktoriumi L. Čiaku, uždavė aktualius klausimus, susijusius su jo studijų sritimi ir veiklos interesais, taip pat su direktoriumi aptarė politikos ir socialinio gyvenimo aktualijas.
 
Vienai dienai žemės ūkio ministru tapęs studentas NŽT direktoriui ir darbuotojams dėkojo už vertingas žinias ir Tarnyboje naudingai praleistą laiką.
 
 
 
 
 
 
 
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.