NZT - straipsniai :Pasirodė geoportal.lt mobilioji programėlė

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 8423983
Šiandien apsilankė: 2553
Dabar naršo: 193
Aktualijos
2017-02-02
Pasirodė geoportal.lt mobilioji programėlė

Geografinės informacijos paslaugų portalas Geoportal.lt jau turi mobiliosios programėlės versiją, skirtą mobiliesiems įrenginiams su „Android“ operacine sistema. Ši nemokama programėlė (aplikacija) palengvins geoportal.lt duomenų peržiūrą dirbant lauko sąlygomis, suteiks galimybę kaupti erdvinius duomenis realiu laiku ir realioje vietoje, pravers planuojant maršrutus ir keliaujant.

Geoportal.lt  – tai Nacionalinės žemės tarnybos ir VĮ „GIS-Centro“ sukurtas projektas, kurio tikslas – sudaryti sąlygas centralizuotai teikti duomenų naudotojams valstybės kadastrų, registrų tvarkytojų, valstybės ir savivaldybių institucijų bei kitų asmenų sukurtus ir tvarkomus erdvinių duomenų rinkinius.

Be to, per šią valstybės informacinę sistemą žemėtvarkos projektų autoriai turi galimybę Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniams skyriams teikti tvirtinti žemės reformos žemėtvarkos projektus.

Interneto naujienų portalas Delfi.lt informacinę sistemą geoportal.lt pavadino portalu, be kurio neapsieisite pirkdami butą ar leisdami vaiką į darželį.

Plačiau apie tai skaitykite http://www.delfi.lt/projektai/suprasti-interneta/portalas-be-kurio-neapsieisite-pirkdami-buta-ar-leisdami-vaika-i-darzeli.d?id=73422020

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.