NZT - straipsniai :NŽT ĮGYVENDINO APSKRITOJO STALO DISKUSIJOSE APTARTUS SIŪLYMUS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20672654
Šiandien apsilankė: 1731
Dabar naršo: 81
Aktualijos
2020-09-03
NŽT ĮGYVENDINO APSKRITOJO STALO DISKUSIJOSE APTARTUS SIŪLYMUS
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama efektyvesnio NŽT darbuotojų ir matininkų bendradarbiavimo sprendžiant žemės sklypų kadastrinių matavimų klausimus, organizuojant kadastro bylų rengimą bei tikrinimą, įgyvendino penkiuose Lietuvos regionuose vykusiose apskritojo stalo diskusijose pateiktus dalyvių siūlymus.
 
NŽT iniciatyva Lietuvos regionuose buvo surengtos apskritojo stalo diskusijos žemės sklypų kadastrinių matavimų, kadastro duomenų bylų rengimo, žemės sklypų kadastro duomenų bylų tikrinimo temomis.
 
Susitikimų Telšiuose, Panevėžyje, Utenoje, Kaune ir Vilniuje metu, kuriuose iš viso dalyvavo 273 dalyviai, ieškota efektyvių NŽT specialistų ir matininkų bendradarbiavimo galimybių. 2020-01-16 įvykusioje baigiamojoje apskritojo stalo diskusijoje NŽT, Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM), VĮ Registrų centro ir matininkus vienijančių profesinių organizacijų atstovai aptarė NŽT parengtą priemonių planą ir ėmėsi jį įgyvendinti.
 
NŽT šių metų rugpjūtį baigė įgyvendinti visas jos kompetencijai plane priskirtas priemones:  pateikti siūlymai ŽŪM dėl teisės aktų nuostatų tikslinimo, parengti konkretūs išaiškinimai matininkams ir NŽT teritorinių skyrių darbuotojams. Taip pat NŽT kreipėsi į kitas institucijas – VĮ Registrų centrą, Respublikos automobilių kelių direkciją, Lietuvos savivaldybių asociaciją, Valstybinę miškų tarnybą – dėl glaudesnio bendradarbiavimo su matininkais ir jiems reikiamos informacijos teikimo.
 
Daugiau informacijos apie priemonių plano įgyvendinimą pateikta NŽT interneto tinklalapyje:
/go.php/lit/Apskritojo-stalo-diskusiju-ivykusiu-nuo-2019-08-29-iki-2019-11-14-penkiuose-riemoniu-plano-igyvendinimas
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.