NZT - straipsniai :Pratęstas NŽT ISO kokybės vadybos sertifikatas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 15834133
Šiandien apsilankė: 10865
Dabar naršo: 274
Aktualijos
2019-12-16
Pratęstas NŽT ISO kokybės vadybos sertifikatas

Tarptautinės sertifikavimo paslaugų bendrovės „Bureau Veritas Lit“ ekspertai atliko Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) kokybės vadybos sistemos priežiūros auditą ir pratęsė ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015 standarto sertifikato galiojimą.

Audito metu siekta nustatyti, ar šiuo metu veikianti vadybos sistema atitinka audito standarto reikalavimus, įvertinti, ar ji leidžia nuosekliai siekti NŽT nusistatytos politikos ir tikslų.

Auditą atlikę ekspertai nenustatė jokių kokybės vadybos sistemos neatitikčių. Tai patvirtinta, kad NŽT kokybės vadybos sistema padeda nuosekliai siekti organizacijos strateginių tikslų, efektyviau kontroliuoti vykdomus veiklos procesus, o kokybės valdymas padeda gerinti teikiamų paslaugų kokybę, tobulinti taikomus veiklos metodus, gerinti vykdomos veiklos rezultatyvumą ir tobulinti NŽT administravimo efektyvumą.

NŽT kokybės vadybos sistemos politika orientuota į nuolatinį veiklos gerinimą, siekiant patenkinti klientų lūkesčius ir reikalavimus, o rizikų valdymas padeda siekti NŽT strateginių tikslų ir didinti vykdomos veiklos efektyvumą. Rizikų valdymas taikomas visiems NŽT veiklos procesams ir apima visas NŽT vykdomas funkcijas, visus darbuotojus, visų tipų informaciją (žodinę, rašytinę ir pan.), informacines sistemas (išteklius), patalpas, įrenginius ir trečiųjų šalių teikiamas paslaugas.

Pasak ataskaitą parengusių tarptautinių ekspertų, stipriausios NŽT kokybės vadybos sistemos pusės – vadovybės požiūris ir įsipareigojimas užtikrinti kokybę, personalo kompetencija, komandinis darbas ir atsakomybės suvokimas, nuolatinis sistemos tobulinimas, veiklos planavimas ir bendravimo kultūra, taikytinų norminių reikalavimų identifikavimas ir jų vykdymas.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.