NZT - straipsniai :Pratęstas NŽT ISO kokybės vadybos sertifikatas

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 12239736
Šiandien apsilankė: 8103
Dabar naršo: 108
Aktualijos
2019-01-07
Pratęstas NŽT ISO kokybės vadybos sertifikatas

Tarptautinės sertifikavimo paslaugų bendrovės „Bureau Veritas Lit“ ekspertai atliko Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) kokybės vadybos sistemos priežiūros auditą ir pratęsė ISO 9001:2015/LST EN ISO 9001:2015 standarto sertifikato galiojimą.

Audito komanda atliko procesinio valdymo požiūriu pagrįstą auditą, sutelkdama dėmesį į reikšmingus vadybos sistemos aspektus, rizikas ir tikslus.

Audito metu siekta nustatyti, ar šiuo metu veikianti vadybos sistema atitinka audito standarto reikalavimus, įvertinti, ar ji leidžia nuosekliai siekti NŽT nusistatytos politikos ir tikslų. Naudoti auditavimo metodai: pokalbiai su darbuotojais, veiklų apžvalga, dokumentų ir įrašų peržiūra.

Anot ataskaitą parengusių tarptautinių ekspertų, stipriausios NŽT kokybės vadybos sistemos pusės – vadovybės požiūris ir įsipareigojimas užtikrinti kokybę, personalo kompetencija, komandinis darbas ir atsakomybės suvokimas, nuolatinis sistemos tobulinimas, veiklos planavimas ir bendravimo kultūra, taikytinų norminių reikalavimų identifikavimas ir jų vykdymas.

Audito metu nenustatyta jokių kokybės vadybos sistemos neatitikčių.

Pagal ISO standartą NŽT yra sertifikuota žemės tvarkymo ir administravimo, geodezijos, kartografijos, nekilnojamojo turto kadastro darbų organizavimo ir Lietuvos erdvinės informacijos infrastruktūros kūrimo ir vystymo srityse.

 

 

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.