NZT - straipsniai :Susitikimas su matininkų atstovais

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 18818001
Šiandien apsilankė: 15773
Dabar naršo: 365
Aktualijos
2019-05-24
Susitikimas su matininkų atstovais
Gegužės 23 d. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT), siekdama kokybiškesnio žemės sklypų kadastro duomenų nustatymo ir tikslinimo, taip pat glaudesnio ir profesionalesnio bendradarbiavimo tarp matininkų ir NŽT specialistų, organizavo susitikimą su matininkus vienijančių profesinių organizacijų bei VĮ Registrų centro ir Žemės ūkio ministerijos atstovais.

Susitikimo metu matininkus vienijančių profesinių organizacijų atstovai pristatė su žemės sklypų kadastro duomenų bylų rengimu ir tikrinimu Nacionalinėje žemės tarnyboje susijusius aktualius klausimus.

NŽT atstovai akcentavo sėkmingo bendradarbiavimo svarbą, siekiant paspartinti kadastro duomenų bylų rengimą ir tikrinimą. Per 2018 metus NŽT iš viso patikrai gavo 114 tūkstančių žemės sklypų kadastro duomenų bylų, tačiau apie 30 proc. iš jų po pirmo patikrinimo buvo grąžintos matininkams, prašant patikslinti duomenis. Kaip rodo praktika, tiek matininkams, tiek NŽT specialistams labai svarbu betarpiškai bendradarbiauti siekiant greičiau ir kokybiškiau atlikti užduotis.

Susitikimo metu buvo nuspręsta organizuoti apskritojo stalo diskusijas penkiuose Lietuvos regionuose. Apskritojo stalo diskusijas planuojama pradėti jau rugpjūčio mėnesį. Numatoma, jog šiuose susitikimuose dalyvaus konkrečių regionų NŽT teritorinių skyrių specialistai, tikrinantys žemės sklypų kadastro duomenų bylas, bei tose vietovėse dirbantys matininkai.

NŽT organizuoto susitikimo dalyviai diskusijose taip pat pasidžiaugė, kad tiek matininkų, tiek NŽT bei VĮ Registrų centro specialistų darbas tapo patogesnis nuo šių metų pradžios atsisakius popierinių kadastro duomenų bylų rengimo ir šį procesą visiškai perkėlus į elektroninę erdvę, naudojantis Nekilnojamojo turto registro posisteme „GeoMatininkas“. 
 
 
 
 
Dalintis
 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.