NZT - straipsniai :Visuomenė palankiau vertina NŽT veiklos skaidrumą

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 10059716
Šiandien apsilankė: 6230
Dabar naršo: 169
Aktualijos
2017-12-11
Visuomenė palankiau vertina NŽT veiklos skaidrumą

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atliktos naujausios apklausos duomenimis, asmenys, kurie pastaruoju metu asmeniškai tvarkė reikalus NŽT, geriau vertina Tarnybos veiklą nei 2016 m. Respondentų, manančių, kad NŽT darbuotojai dirba skaidriai, skaičius išaugo 21 proc., palyginti su 2016 m.

„Lietuvos korupcijos žemėlapio  duomenimis, žemėtvarką, kaip neskaidrią sritį, įvardija 6 proc. respondentų.

„Mums labai svarbi gyventojų patirtis ir pastabos – tų, kurie buvo atvykę į Tarnybą ir jos teritorinius padalinius ir sprendė klausimus. Šis pokytis rodo, kad nuolatinės pastangos siekiant mažinti korupcijos pasireiškimo tikimybę ir užtikrinti sąžiningą, skaidrią ir atsakingą veiklą Tarnyboje duoda teigiamų rezultatų. Viskam reikia laiko, tačiau išties džiugu, kad pokytis pastebimas, tai skatina dar labiau susitelkti ir atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų“, – sako NŽT Teritorinių skyrių veiklos vertinimo ir korupcijos prevencijos skyriaus vedėjas Dovydas Petraška.

Anot korupcijos prevencijos sritį NŽT kuruojančio D. Petraškos, didelė pagalba yra NŽT ne pirmus metus veikianti Pasitikėjimo linija, kuria galima informuoti apie netinkamus darbuotojų veiksmus. Pranešimus asmenys gali saugiai palikti NŽT svetainėje arba visą parą veikiančia telefono linija Nr. 8 706 85555. Gauta informacija yra nuolat analizuojama, o nustačius pažeidimų – skubiai imamasi jų šalinimo priemonių.

Siekiant žmonėms priminti, kad nedvejotų ir visada kreiptųsi, jei teko susidurti su netinkamu darbuotojų elgesiu, Tarptautinės antikorupcijos dienos proga NŽT buvo pradėti dalyti ir informaciniai lankstinukai, raginantys pranešti. Per antikorupcinę savaitę jie pasklis ir regioniniuose NŽT skyriuose – tose vietose, kur teikiamos NŽT viešosios ir administracinės paslaugos.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.