NZT - straipsniai :DĖL ASMENŲ APTARNAVIMO NACIONALINĖS ŽEMĖS TARNYBOS RADVILIŠKIO, KELMĖS, ŠIAULIŲ, PLUNGĖS IR RIETAVO, DRUSKININKŲ SKYRIUOSE

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 20899901
Šiandien apsilankė: 10392
Dabar naršo: 118
Aktualijos
2020-10-12
DĖL ASMENŲ APTARNAVIMO NACIONALINĖS ŽEMĖS TARNYBOS RADVILIŠKIO, KELMĖS, ŠIAULIŲ, PLUNGĖS IR RIETAVO, DRUSKININKŲ SKYRIUOSE

Informuojame, kad 2020 m. spalio 13–19 dienomis Nacionalinės žemės tarnybos Radviliškio, Kelmės, Šiaulių, Plungės ir Rietavo, Druskininkų skyriuose asmenų aptarnavimas bus vykdomas tik nuotoliniu būdu: paštu, elektroniniu paštu ar telefonu. Asmenys Nacionalinės žemės tarnybos patalpose nebus aptarnaujami. Šių prevencinių priemonių imamasi dėl padaugėjusių užsikrėtimo COVID-19 atvejų nurodytose savivaldybėse.

Norėtume priminti, kad prašymus galima pateikti paštu ir elektroniniu paštu, pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“.

Asmenų konsultavimas ir informacijos Nacionalinės žemės tarnybos kompetencijai priskirtais klausimais teikimas bus vykdomas elektroniniu paštu ir telefonu. Bendro pobūdžio klausimus galima pateikti elektroniniu paštu nzt@nzt.lt, užregistravus klausimą interneto svetainėje www.nzt.lt, skiltyje „Klausimai ir atsakymai“ užpildant nustatytą elektroninę formą. Prieš užduodami klausimą, patikrinkite skyrelyje DUK (dažniausiai užduodami klausimai), ar į jį nebuvo atsakyta anksčiau.

Esant poreikiui dėl išsamesnės informacijos žemės klausimais suteikimo, siūlome kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos teritorinius skyrius telefonu arba pateikti prašymą, nurodant konkretų žemės sklypą, konkrečias aplinkybes, faktus ir pan., kad Nacionalinės žemės tarnybos teritorinis skyrius galėtų tinkamai įvertinti situaciją ir pateikti Jūsų pageidaujamą informaciją.

Nacionalinės žemės tarnybos teritorinių skyrių elektroninio pašto adresus ir telefonų numerius galite rasti www.nzt.lt „Struktūra ir kontaktai“ skiltyje.

Dėkojame Jums už supratingumą.

Būkite ir likite sveiki!

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  
     
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.