NZT - straipsniai :Kviečiame teikti kandidatūras dėl apdovanojimo M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu

  NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA
PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 32793222
Šiandien apsilankė: 9674
Dabar naršo: 85
Naujienos
2022-10-19
Kviečiame teikti kandidatūras dėl apdovanojimo M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu

Nacionalinė žemė tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos, įsteigusi apdovanojimą – Mykolo Krupavičiaus vardo atminimo medalį, kviečia valstybės bei savivaldybių institucijas, įstaigas, asociacijas, mokslo, mokymo, kultūros įstaigas, piliečių bendruomenes, labdaros organizacijas ir kitus fizinius bei juridinius asmenis siūlyti kandidatus šiam apdovanojimui gauti.

M. Krupavičiaus atminimo medaliu apdovanojami asmenys už nuopelnus Lietuvos žemėtvarkos sistemai, už indėlį į naujausių laikų Lietuvos žemėtvarkos raidą, už mokslinę veiklą žemėtvarkos srityje ir veiklą, prisidedančią prie žemėtvarkos reputacijos bei šios profesijos autoriteto stiprinimo. Laureatus iš kandidatų renka speciali komisija, sudaryta iš žemėtvarkos sektoriaus atstovų.

Šiuo medaliu, nuo jo įsteigimo jau buvo apdovanota 10 nominantų: prof. P. Aleknavičius, V. Daugalienė, R. V. Survila, J. Ščeponienė, I. Guigienė, A. Markuckienė, Z. Kvietkienė, P. Ačienė, I. Kneizevičienė ir A. Levinskienė.

Apdovanojimas M. Krupavičiaus vardo atminimo medaliu įsteigtas pagerbiant šią iškilią asmenybę, jo nuopelnus žemėtvarkos raidai tarpukario Lietuvoje bei prieš šimtmetį Lietuvoje vykdytą žemės reformą, sukūrusią prielaidas tarpukario Lietuvos ekonominiam suklestėjimui. Atminimo medalis skiriamas siekiant pagerbti tuos, kurie yra labiausiai nusipelnę dirbdami valstybės labui ir jos gerovei žemėtvarkos srityje.

Siūlyti kandidatus apdovanojimams turi teisę valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kiti fiziniai bei juridiniai asmenys. Teikiant kandidatūras apdovanoti medaliu turi būti pridedama užpildyta kandidato anketa ir jo veiklos, už kurią siūloma apdovanoti, aprašymas.

Kandidatus galima siūlyti iki 2022 m. lapkričio 18 d. užpildant anketą.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    

 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.