NZT - Klausimai-atsakymai

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 27710436
Šiandien apsilankė: 11828
Dabar naršo: 138
Klausimai-atsakymai
2021-09-01
Mane domina galimybė išsinuomoti valstybinę žemę savo reikmėms, gal galite nurodyti, kur galėčiau rasti informaciją apie laisvus valstybinius sklypus?

Informuojame, kad informaciją apie laisvą valstybinę žemę Jūs galite rasti Nacionalinės žemės tarnybos interneto svetainėje www.nzt.lt, pasirinkus skiltį „Laisva valstybinė žemė“. Pasirinkus minėtą skiltį, išsamesnės informacijos pagal Nacionalinės žemės tarnybos teritorinį skyrių ir kadastro vietoves galite ieškoti paspaudus ant nuorodos „Laisvos valstybinės žemės plotai“.

Jei pasirinksite „Laisvos valstybinės žemės fondas“, Jūs būsite nukreipti į interaktyvią elektroninę paslaugą, kuri suteikia priemones žemėlapyje peržiūrėti laisvos valstybinės žemės plotų ir suteiktų laikinai naudotis valstybinės žemės plotų informaciją.

Jums susipažinus su informacija, dėl konkretaus laisvos valstybinės žemės sklypo nuomos galimybių prašome kreiptis į Nacionalinės žemės tarnybos teritorinį skyrių raštu, pateiktu tiesiogiai atvykus, atsiuntus paštu, pasirašytu elektroniniu parašu teritorinio skyriaus elektroninio pašto adresu, taip pat prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų (www.epaslaugos.lt), kai pasirenkama paslauga „Asmens skundo ar prašymo priėmimas bei nagrinėjimas“. Teritorinis skyrius, susipažinęs su Jūsų prašymu, Jus informuos apie galimybę nuomotis pasirinktą sklypą (-us) arba laikinai naudotis žemės ūkio veiklai vykdyti.

 

Atgal
    

 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.