NZT - straipsniai :NŽT sėkmingai plečia tarptautinį bendradarbiavimą

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 24705156
Šiandien apsilankė: 4957
Dabar naršo: 168
Aktualijos
2021-11-12
NŽT sėkmingai plečia tarptautinį bendradarbiavimą

Lapkričio 11 d. Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) iniciatyva įvyko trijų Baltijos valstybių žemėtvarkos institucijų vadovų ir specialistų nuotolinis susitikimas.

Savo vadovaujamų institucijų veiklą pristatė NŽT direktorius Laimonas Čiakas, Estijos žemės tarnybos (angl. Estonian Land Board) generalinis direktorius Tambet Tiits ir Latvijos žemės tarnybos (angl. State Land Service of Latvia) generalinė direktorė Vita Narnicka.

Šio susitikimo metu taip pat buvo aptartos specifinės profesinės temos, aktualios visoms Baltijos valstybėms: racionalaus žemės tvarkymo ir administravimo, žemės naudojimo valstybinės kontrolės, geodezijos, nekilnojamojo turto kadastro, kartografavimo darbų klausimai.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas žemėtvarkos institucijoms priskirtų darbų aptarimui įgyvendinant didžiausią Baltijos regiono infrastruktūros projektą „Rail Baltica“. „Rail Baltica“ geležinkelio vežė yra sudėtinė Europos Sąjungos tarptautinio transporto koridoriaus „Šiaurės jūra–Baltijos jūra“ dalis, sujungsianti Varšuvą, Vilnių, Kauną, Panevėžį, Rygą, Pernu ir Taliną.

„Labai džiaugiuosi, kad ėmėmės iniciatyvos užmegzti glaudesnį bendradarbiavimą su kolegomis iš Latvijos ir Estijos. Turime panašią istorinę patirtį, panašius nūdienos darbus, problemas ir iššūkius. Sutarėme plėsti bendradarbiavimą ir tokius susitikimus rengti dažniau, nes glaudus ir draugiškas bendradarbiavimas, dalijimasis patirtimi ir gerąja praktika, neabejotinai, yra labai svarbus ir reikšmingas tiek mūsų institucijoms, tiek mūsų valstybėms“, – sako NŽT direktorius Laimonas Čiakas.

 

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

  Geoportalas INSPIRE įgyvendinimas Lietuvoje Elektroninės paslaugos
 Žemės stebesėnos programa   LITPOS  
Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86666, faks. 8 706 86949, el. paštas nzt@nzt.lt
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra | Lankytojo atmintinė
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.