NZT - straipsniai :Suplanuoti žemės naudojimo patikrinimai

  NACIONALINĖ ŽEMĖS TARNYBA
PRIE APLINKOS MINISTERIJOS

 

English

 Pradžia
Lankytojų statistika
Iš viso apsilankė: 32793550
Šiandien apsilankė: 10002
Dabar naršo: 95
Naujienos
2022-11-04
Suplanuoti žemės naudojimo patikrinimai

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) teritoriniai skyriai iki šių metų pabaigos atliks 1122 planinius žemės naudojimo valstybinės kontrolės patikrinimus.

Didelis dėmesys bus skiriamas savavališkų valstybinės žemės užėmimo ir apleistų žemės plotų atvejams nustatyti.

Daugiausia patikrinimų numatoma atlikti Šiaulių mieste ir rajone (60 patikrinimų), Ignalinos rajone ir Visagino mieste (43 patikrinimus), Varėnos rajone (42 patikrinimus), Telšių rajone (40 patikrinimų).

Visi žemės sklypai, kuriuos planuojama tikrinti iki metų pabaigos, pažymėti interaktyviame žemėlapyje ir NŽT teritorinių skyrių vedėjų patvirtintuose žemės naudojimo patikrinimų planuose.

Taip pat bus atliekami ir neplaniniai žemės naudojimo patikrinimai pagal gautus pranešimus dėl galimai padarytų žemės naudojimo pažeidimų bei tikrinama, ar asmenys pašalino anksčiau nustatytus žemės naudojimo pažeidimus.

Daugiau informacijos, kokių teisės aktų nuostatų ir kokių pareigų visi žemės savininkai ir naudotojai privalo laikytis naudodamiesi žemės sklypais ar valstybinės žemės plotais, galima rasti Žemės naudojimo tvarkos reikalavimų žemės naudotojams kontroliniame klausimyne.

Šis klausimynas siunčiamas žemės savininkui, naudotojui ir kitiems suinteresuotiems asmenims kartu su pranešimu apie numatytą atlikti planinį žemės naudojimo patikrinimą bei  pildomas atliekant patikrinimą.  

Siekdami, kad žemės naudojimo tvarkos pažeidimų būtų kuo mažiau, siūlome susipažinti su klausimyne nurodytais tikrinimo kriterijais ir pasitikrinti, ar žemės sklypas naudojamas nepažeidžiant valstybės bei kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų.

 
Spausdinimo versija  Spausdinimo versija

    

 
Nacionalinė žemės tarnyba prie Aplinkos ministerijos. Kodas 188704927
 Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius. Tel. 8 706 86 666, el. paštas [email protected]
Biudžetinė įstaiga, duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Kontaktai | Svetainės struktūra 
Pagrindinė svetainės versija pritaikyta naudotis neįgaliesiems.